Najlepšie mobilné telefóny Doogee - máj 2024

Najlepšie mobilné telefóny Doogee

Ktoré mobilné telefóny Doogee sú v súčasnosti najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Zistite, ktoré mobilné telefóny Doogee sa oplatí vyskúšať, preskúmajte ich podrobné špecifikácie a funkcie alebo porovnajte vybrané modely medzi sebou.

Čínska spoločnosť Doogee vznikla v roku 2013. Ide o všeobecne menej známu, ale napriek tomu rozšírenú značku smartfónov a mobilného príslušenstva. V prvých rokoch svojej prítomnosti na trhu tento výrobca lákal najmä na veľmi lacné mobilné telefóny s dobrými parametrami. V posledných rokoch sa však spoločnosť Doogee snaží profilovať ako špičkový výrobca odolných telefónov podobne ako konkurenčné spoločnosti Ulefone a Oukitel a v mnohých prípadoch je skutočne možné získať neštandardné produkty za lákavé ceny.

Oficiálna webová stránka spoločnosti Doogee: www.doogee.cc

Najlepšie mobilné telefóny Doogee bez ohľadu na cenu

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Doogee do 400 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Doogee do 270 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Doogee do 200 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Doogee do 120 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Upozornenie: Hodnotenie týchto produktov je vytvárané automaticky na základe ich parametrov, uživateľského hodnotenia a ceny. Ide o systémové riešenie pre uľahčenie vášho výberu, nie o priame odporúčanie redakcie Cena-Vykon.sk. Nezdá sa vám výsledné hodnotenie? Dajte nám vedieť!

Späť na porovnávač