Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI - máj 2024

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI

Ktoré mobilné telefóny UMIDIGI sú v súčasnosti najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Zistite, ktoré mobilné telefóny UMIDIGI sú najvýhodnejšie, preskúmajte ich podrobné funkcie a špecifikácie alebo porovnajte vybrané modely medzi sebou.

Spoločnosť UMIDIGI vydala svoj prvý smartfón v roku 2012 v domovskej Číne, ale na globálny trh zamierila až o dva roky neskôr. Mobily boli pôvodne označované ako UMi, ale od roku 2017 nesú názov UMIDIGI. Hoci ide o pomerne mladého a malého výrobcu mobilných telefónov, mnohých používateľov si získal osobným prístupom k používateľom a počúvaním ich pripomienok a želaní. Súvisí to aj s pomerne častými aktualizáciami firmvéru telefónov, ktoré menší čínski výrobcovia často zanedbávajú. Podobnú filozofiu má napríklad konkurenčná spoločnosť OnePlus.

Oficiálna webová stránka UMIDIGI: www.umidigi.com

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI bez ohľadu na cenu

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI do 270 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI do 200 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI do 150 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny UMIDIGI do 120 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Upozornenie: Hodnotenie týchto produktov je vytvárané automaticky na základe ich parametrov, uživateľského hodnotenia a ceny. Ide o systémové riešenie pre uľahčenie vášho výberu, nie o priame odporúčanie redakcie Cena-Vykon.sk. Nezdá sa vám výsledné hodnotenie? Dajte nám vedieť!

Späť na porovnávač