Najlepšie mobilné telefóny Sony - máj 2024

Najlepšie mobilné telefóny Sony

Ktoré mobilné telefóny Sony sú v súčasnosti najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Zistite, ktoré mobilné telefóny Sony stoja za pozornosť, preskúmajte ich podrobné špecifikácie a technické údaje alebo porovnajte vybrané modely medzi sebou.

Podobne ako fínska Nokia, aj japonská spoločnosť Sony zohrala veľmi významnú úlohu pri formovaní trhu s mobilnými telefónmi. V súčasnosti je najdôležitejšou oblasťou podnikania spoločnosti zábavný priemysel, ale stále sa zaoberá výrobou mobilných telefónov. Pod tlakom čínskych výrobcov síce spoločnosť Sony nepatrí medzi najväčších hráčov, ale stále si udržiava svojich priaznivcov, najmä vďaka svojej nezameniteľnej identite a špičkovým fotoaparátom. Okrem toho snímače Sony používajú vo svojich mobilných telefónoch aj mnohí konkurenti, čo svedčí o skúsenostiach tohto japonského výrobcu.

Oficiálna webová stránka spoločnosti Sony: www.sony.com

Najlepšie mobilné telefóny Sony bez ohľadu na cenu

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Sony do 800 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Sony do 400 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Sony do 270 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Sony do 200 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Upozornenie: Hodnotenie týchto produktov je vytvárané automaticky na základe ich parametrov, uživateľského hodnotenia a ceny. Ide o systémové riešenie pre uľahčenie vášho výberu, nie o priame odporúčanie redakcie Cena-Vykon.sk. Nezdá sa vám výsledné hodnotenie? Dajte nám vedieť!

Späť na porovnávač