Najlepšie mobilné telefóny OnePlus - máj 2024

Najlepšie mobilné telefóny OnePlus

Ktoré mobilné telefóny OnePlus sú v súčasnosti najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Zistite, ktoré mobily OnePlus stoja za pozornosť, preskúmajte ich podrobné špecifikácie a funkcie alebo porovnajte vybrané modely medzi sebou.

Malá, ale ambiciózna čínska spoločnosť OnePlus si vydobila svoje miesto na trhu s mobilnými telefónmi vďaka osobnému prístupu k používateľom a vytváraniu svojich produktov v spolupráci s vernými fanúšikmi. Podobnú filozofiu produktov má napríklad spoločnosť UMIDIGI. Mobilné telefóny, ktoré sa historicky označujú ako "zabijak vlajkových lodí", sa vždy snažia ponúknuť maximum funkcií za nižšiu cenu ako konkurenčné spoločnosti, ako sú napríklad Apple a Samsung. Z hľadiska pohodlia sa telefóny často približujú značkám Xiaomi alebo Realme, pričom druhá menovaná značka patrí pod rovnakú materskú spoločnosť Oppo.

Oficiálna webová stránka spoločnosti OnePlus: www.oneplus.com

Najlepšie mobilné telefóny OnePlus bez ohľadu na cenu

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny OnePlus do 600 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny OnePlus do 500 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny OnePlus do 400 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Upozornenie: Hodnotenie týchto produktov je vytvárané automaticky na základe ich parametrov, uživateľského hodnotenia a ceny. Ide o systémové riešenie pre uľahčenie vášho výberu, nie o priame odporúčanie redakcie Cena-Vykon.sk. Nezdá sa vám výsledné hodnotenie? Dajte nám vedieť!

Späť na porovnávač