Najlepšie mobilné telefóny Honor - máj 2024

Najlepšie mobilné telefóny Honor

Ktoré mobilné telefóny Honor sú v súčasnosti najlepšie a cenovo najdostupnejšie? Zistite, ktoré mobilné telefóny Honor sú najvýhodnejšie, preskúmajte ich podrobné špecifikácie a technické údaje alebo porovnajte vybrané modely medzi sebou.

Hoci spoločnosť Huawei vyrába mobilné telefóny priamo pod vlastnou značkou, v roku 2013 sa rozhodla prísť na trh s dcérskou značkou Honor. Takto označené produkty sú určené predovšetkým mladým ľuďom, ktorí hľadajú telefón s najlepšími funkciami za rozumné peniaze. Hoci je veľká podobnosť medzi niektorými modelmi Huawei a Honor bežná, "mládežnícke" telefóny bývajú lacnejšie, bez toho, aby sa výrazne zhoršili ich parametre. Mobilné telefóny Honor sú preto veľmi obľúbené a v pomere cena/výkon sa veľmi približujú rovnako obľúbeným mobilným telefónom od čínskeho konkurenta Xiaomi.

Oficiálna webová stránka Honor: www.hihonor.com

Najlepšie mobilné telefóny Honor bez ohľadu na cenu

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Honor do 400 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Honor do 270 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Honor do 200 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Najlepšie mobilné telefóny Honor do 120 €

Poradie
Náhľad
Názov
Naše hodnocení

Upozornenie: Hodnotenie týchto produktov je vytvárané automaticky na základe ich parametrov, uživateľského hodnotenia a ceny. Ide o systémové riešenie pre uľahčenie vášho výberu, nie o priame odporúčanie redakcie Cena-Vykon.sk. Nezdá sa vám výsledné hodnotenie? Dajte nám vedieť!

Späť na porovnávač